Yarım Gün Ev Temizliği – Ev Temizliği – Ofis Temizliği Hizmetleri

Ataşehir

Ataşehir ev temizliği alanında hizmet veren firmamız her gün onlarca dairenin temizliğiniz en titiz şekilde yapmaktadır. Sağlık ve hijyenin günümüzde önemi büyüktür. Nitekim tüm hastalıkları neredeyse çoğu temiz olmayan ortamlardan çıkmaktadır.

Ataşehir Ev Temizliği

Firmamızın profesyonel temizlik elemanları, temizliği severek ve isteyerek yapar. Bir personel eğer işini severse o işi ondan iyi yapacak başka bir rakibi yoktur… Kendinden başka…

Bu yüzden Ataşehir bizim temizlik hizmeti verdiğimiz ilçelerden biridir. İstanbul gibi yoğun ve yüksek nüfus oranına sahip insanlara her alanda temizlik hizmeti sunmak en temel görevimizdir. Evinize bir misafir gelmeden önce çok yorgun ve halsiz bir durumdaysanız eğer biz size 1 – 1,5 saat içinde en seçkin personelimizi (referanslı, adli sicilleri kontrol edilmiş ve düzenli eğitimlerden geçirilen temizlik personelleri) yönlendiriyoruz.

Yüksek kalitede profesyonel hizmet almak için KOSGEB Destekli %100 Kadın İstihdamı‘nı desteklemek adına kurulan Women Temizlik‘ten güvenle hizmet alabilirsiniz.

Temizlik konusunda asla taviz vermiyoruz! Mikroplara, tozlara ve bakterilere karşı açtığımız savaşta bizi tercih ederek daha hijyenik ve sağlıklı yaşam ortamı sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Diğer hizmet alanlarımız için tıklayınız.

WhatsApp