Yarım Gün Ev Temizliği – Ev Temizliği – Ofis Temizliği Hizmetleri

SORU/CEVAP

Kafanızda hiç bir soru işareti kalmasın. Sizlerden gelenleri cevapladık.


Women Temizlik 2017 Ocak ayında kurulan, ev ve ofislere profesyonel temizlik hizmeti sunan bir girişimdir. Bu girişimin kurulma amacı, KOSGEB destekli %100 kadın istihdamı sağlamaktır. Referanslı, adli sicilleri kontrol edilmiş ve düzenli eğitimlerden geçirilen temizlik personelleri Women Temizlik bünyesinde, tamamı kadınlardan oluşan ev ve ofislere profesyonel temizlik hizmeti sunar.
Firmamız size en yakın hizmet personelini 1-1,5 saat içerisinde gönderebilmektedir.
Sistemimizde kayıtlı temizlik profesyonelleri, yüzlerce aday arasından titizlikle seçilmiş herhangi bir adli sicil kaydı olmayan, kimlik ve adres bilgileri teyit edilmiş, yönlendirildikleri müşterilerden olumsuz puan almamış ve onların memnuniyetlerini kazanmış profesyonellerden oluşur.
Dışarıdan cam silmek temizliğin olmazsa olmazıdır. Yalnız hak verirseniz eğer can güvenliği her şeyden önemlidir. Tehlikeli olması sebebiyle çok yüksek katlı binalarda veya büyük camlı yapılarda oturuyorsanız temizlik personelinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi, kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı tavsiye ederiz.
Yönlendirmeler sistemimiz dahilinde kontrol altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek personel yönlendirmesi yapılmaktadır. Firmamız işine ve çalışma ahlakına bağlı profesyonel temizlik personellerini bünyesinde barındırmaktadır.
Biz %100 Müşteri memnuniyetine odaklanmış profesyonel bir temizlik hizmeti sunan firmayız. Olur da temizlik hizmetimizden memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız ücret iadesi sağlıyoruz.

      Biz Sizi Arayalım

      WhatsApp