Yarım Gün Ev Temizliği – Ev Temizliği – Ofis Temizliği Hizmetleri

Yaşlı Bakıcısı

Profesyonel Yaşlı Bakıcıları Burada

Güvenilir, tecrübeli ve profesyonel yaşlı bakıcılarımızla hizmetinizdeyiz.

Gündüzlü yaşlı bakıcı ya da yatılı yaşlı bakıcısı arıyorum diyorsanız işte aradığınız profesyonel çalışanlar burada!

Aileler için çocuk nasıl en kıymetli ise çocukları için de anne ve babaları en kıymetlisidir. Yaşlanan, hastalanan veya günlük hayatında bir yardımcıya ihtiyaç duyan büyüklerimiz için profesyonel yaşlı bakıcısı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Yaşlılara şefkatli bir şekilde yaklaşacak; olağanüstü durumlarda ne yapabileceğini bilen eğitimli, yaşlıların rahatsızlıkları hakkında bilgili, sorumluluk sahibi, sevecen güler yüzlü bakıcılarımızdan hizmet almak için hemen bizi arayabilir ? veya Kurumsal WhatsApp Adresimizden  yazabilirsiniz.

Neden Yaşlı Bakıcısını Sizden Tercih Etmeliyiz?

Yaşlı insanlara hizmet etmekten memnuniyet duyan, sorumluluk alabilen çalışanlarımız ile Parkinson, Demans, Alzaymır, Kalp veya Tansiyon gibi hastalıklara karşı eğitim almış ve nasıl davranması gerektiğini bilen profesyoneller ile sizlere çözüm üretmektedir.

Yaşlı Bakıcısının; büyüklerimiz ile kuracağı iletişimin güçlü olması onların isteklerine cevap verebilmesi ve onların zamanının kaliteli geçmesini sağlayabilecek kişiler olması gerekmektedir.

www.womenetimizlik.com/yaslibakicisi olarak bizler yaşlılara hizmet etmeyi ve bakıcılığı meslek olarak tercih etmiş ve mesleğine profesyonelce yaklaşan çalışanlarımızdan birisi ile çalışabilirsiniz.

Yaşlı Bakıcısı Ne Tür Hizmetler Verecek?

Yaşlı yakınlarının güvenilir kişileri tercih etmesi oldukça önemlidir. Büyüklerimizin hassaslaşan ruhlarını üzmeyecek onlara sevgi dolu yaklaşabilecek kişilerin seçilmesi gerekmektedir.

Bu noktada sizlerin; gündüzlü yaşlı bakıcısı, yabancı yaşlı bakıcısı, yatılı yaşlı bakıcısı mı tercih etmek için büyüklerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmeniz gerekmektedir.


Yaşlı bakıcısının görev tanımları sizler için özelleştirilebilir olmakla birlikte genel olarak; yaşlının günlük yaşamsal aktivelerine destek olmak, beslenmesini ve ilaçlarını takip etmek, kişisel temizliğine yardımcı olmak, yaşlı odasının günün saatleri ve hava durumuna göre aydınlık ve ferah hale getirmek denilebilir.

Yaşlı kişinin rahatsızlıklarına göre belirlenmiş ilaç takviminin zamanlı ve sistemli bir şekilde uygulanması ve takibi de yaşlı bakıcısının görevleri arasında oldukça önemlidir.

Tecrübeli yaşlı bakıcısı personellerimiz ile; yaşlılarımızda sıklıkla görülen rahatsızlıklar konusunda çalışan arkadaşlarımız güncel olarak eğitim almaktadırlar.

Tansiyon, şeker, kalp, Parkinson, alzaymır gibi rahatsızlıklara sahip olan yaşlılarımıza nasıl davranılması gerektiğini acil durumlarda neler yapılması gerektiği konusunda eğitimli kişilerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

      Biz Sizi Arayalım

      WhatsApp